information-ukr

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за ініціативи Ради молодих вчених, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених,  до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», присвяченій Всесвітньому дню науки, котра відбудеться в онлайн-форматі 9-11 листопада 2022 р.

Потенційний учасник не пізніше 28 жовтня 2022 р. реєструється та здійснює подачу тез (за посиланням або скануючи QR-код, розміщений в інформаційному листі).

Зі зразком оформлення тез можна ознайомитися тут.

Всі прийняті тези будуть опубліковані у Збірнику матеріалів конференції (буде розміщений онлайн).

Після завершення конференції кращі матеріали доповідей будуть рекомендовані до друку у фахових виданнях Університету.

З програмою роботи конференції можете ознайомитися за посиланням.

Збірник тез.

Напрямки роботи конференції:

Аграрні науки та ветеринарія

Біологія та охорона здоров’я

Гуманітарні науки та мистецтво

Математичні науки

Природничі науки

Суспільні науки

Технічні науки

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма проведення: онлайн (на платформі Google Meet).

Організаційний внесок: cуму організаційного внеску визначає учасник конференції самостійно. Вилучені кошти будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України (5168 7573 9366 5353– картковий рахунок Гакман Анни Вікторівни).

Науковий, організаційний та редакційний комітети.

Адреса оргкомітету: Рада молодих вчених (РМВ) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, вул. Коцюбинського, 2, м. Чернівці, Україна, 58002.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись на електронну пошту ([email protected]) чи за номером телефону (+380958865064 – Ірина Володимирівна Горохолінська).