Відділ забезпечує організацію роботи університету у сфері інтелектуальної власності.

Функції відділу:

Тел.: +38 (0372)58-47-27, +38 (0372)58-48-18
Факс: +38 (0372)58-47-08
Адреса: вул. Коцюбинського, буд. 2, корп. №5, пов.1, каб. № 102-103
Довганюк Володимир Васильович
Завідувач відділу з питань інтелектуальної власності та інновацій

Сфера діяльності: аналіз наукових, науково-технічних робіт, які плануються до виконання, прогнозування їх результатів з метою виявлення патентоздатних об’єктів права інтелектуальної власності, доцільності їх правової охорони в Україні та в іноземних державах; координація інноваційної діяльності установи та сприяння високоефективній науково-дослідній роботі та інноваційному розвитку університету; залучення до активної діяльності в сфері інноваційних технологій і наукового обслуговування професорсько-викладацького складу та інших співробітників університету; моніторинг і аналіз результатів наукової, науково-технічної та науково-дослідної діяльності для своєчасного виявлення об’єктів права інтелектуальної власності, які мають комерційний потенціал.