Перейти до основного вмісту

Діяльність

Служба головного інженера Чернівецького національного університету є структурним підрозділом АГЧ університету, що створений для безпечної та безаварійної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж університету.

У склад служби входять такі підрозділи адміністративно-господарської частини:

Служба головного інженера у своїй діяльності керується нормативними актами Держбуду, Законами України та Постановами Верховної Ради України і Кабінету Міністрів.

Відповідно до вище переліченого, служба головного інженера здійснює такі основні функції:

 

Працівники

Григоришин Дмитро Андрійович

Посада: головний інженер

Сфера діяльності: координує роботу технічного відділу, служб головного механіка, головного енергетика, ремонтно–експлуатаційної служби, служби водопостачання та водовідведення, студмістечка; здійснює контроль за виконанням технічно правильної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж університету, реконструкції, капітального та поточного ремонтів; організує планово-попереджувальні ремонти котелень та обладнання; забезпечує виконання планових завдань при ремонтно-будівельних роботах з економії матеріально-технічних ресурсів, збереженню матеріалів, обладнання, інструменту; забезпечує підготовку навчальних корпусів до навчального року та експлуатації в осінньо–зимовий період.

Контактна інформація

Tел.: +38 (0372)58-48-59
Адреса: вул. Вавілова, 9, корпус № 7, пов. ІІ, каб.12.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності