Перейти до основного вмісту

Вокальна студія «Роси» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича веде активну участь у мистецько-творчому житті закладу та представляє заклад на різних міських, обласних всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах з вокального мистецтва.

У колективі створюються сприятливі умови для всебічного розвитку студентів, їх творчої самореалізації та громадської діяльності. Це робота не лише над вокалом, а й над майстерністю поведінки на сцені.

На сьогоднішній день у вокальній студії «Роси» займаються студенти, які є неодноразовими призерами міських та міжнародних вокальних конкурсів та фестивалів.

Також у студії створено вокальний ансамбль дівчат та вокальний ансамбль хлопців, квартет автентичної пісні, тріо «Guys», дует «KA-NA».

  • ансамбль дівчат;
  • ансамбль хлопців;
  • ансамбль - мала форма;
  • дуети, тріо, квартети;
  • сольні виконавці;
  • зведений ансамбль хлопців і дівчат.

Сьогодні у репертуарі вокальної студії «Роси» нараховується більше 100 творів різного характеру та жанру, від сучасної до народної пісні.

Вокальна студія активно співпрацює з оркестром, танцювальним ансамблем та театральною студіями, де студенти можуть проявити свої таланти.

З вересня 2014 року керівником вокальної студії «Роси» є Постевка Ірина Василівна, яка у 2012 році закінчила факультет педагогіки, психології та соціальної роботи за спеціальністю «Музичне мистецтво» та отримала диплом спеціаліста за кваліфікацією «Вчитель музики, керівник вокального ансамблю та викладачка естрадного співу».

Працювала солісткою в Чернівецькій обласній філармонії в камерному хорі «Чернівці».

Учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій та олімпіад з музичного мистецтва.

У 2013 році створила жіночий квартет Сіді Таль, який приймав активну участь у міських концертах, конкурсах та телевізійних зйомках.

Роси

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності