Програма роботи народного аматорського оркестру сучасної інструментальної музики «Барви Карпат» орієнтована на студентів денної форми навчання різних вікових категорій із врахуванням класу музичного інструменту, рівня музичної грамотності і освіти, виконавчої майстерності та досвіду роботи у колективах оркестрового жанру до моменту вступу до навчального закладу кожного з учасників творчого колективу, а також із врахуванням специфіки навчального закладу та рівня його матеріально-технічної бази.

15 липня 2011 року наказом управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації аматорському оркестру сучасної інструментальної музики «Барви Карпат» Буковинського державного фінансово-економічного університету присвоєно звання «Народний аматорський» колектив.

У березні 2015 року оркестр підтвердив звання "Народний".

Головною метою та основними напрямками роботи є: подальший розвиток й удосконалення виконавчої майстерності, як колективу загалом, так і кожного з його учасників; сприяння підвищенню рівня музичної культури, загальних культурного та естетичного рівнів гуртківців; сприяння активної участі учасників колективу у культурно-громадському житті навчального закладу, міста та області.

Сьогодні в репертуарі колективу налічується близько 30 (різноманітних за змістом і формами) музичних творів (репертуар додається).

Матеріально технічна база центру дозвілля дозволяє розширення складу оркестру за рахунок музичних інструментів, які знаходяться на балансі центру, а також за рахунок власних інструментів учасників колективу, доводить перспективність оркестру сучасної інструментальної музики «Барви Карпат».

• оркестр народної та інструментальної музики;
  • оркестр - мала форма;
  • сольні виконавці (музика, скрипка, труба, акордеон);
  • ансмабль акордеоністів;
  • ансамбль гітаристів;