Перейти до основного вмісту

Ансамбль танцю «Стожари» було створено у лютому 2004 року.

У квітні 2011 року – нова сторінка в історії колективу. Ансамбль танцю «Стожари» отримує звання «Народний».

У березні 2015 року ансамбль підтвердив звання «Народний».

Ансамбль «Стожари» охоплює великий спектр хореографічних напрямів володіння технікою, як народних, так і останніх тенденцій сучасності (Modern, Contemporary, Choreography та інші).  Народна хореографія включає танці народів світу, а також хореографію різних регіонів країни. Сучасна хореографія охоплює такі напрямки, де сучасний студент зможе розкрити свої танцювальні здібності у новому форматі, створити свою власну танцювальну манеру.

Також «Стожари» поринули у історико-побутову хореографію, вивчаючи гавоти, мінуети та дворянські віденські вальси. Крім того учасники ансамблю проходять на практичних заняттях спортивну-бальну хореографію (Вальс, Ча-ча-ча, Румба та інші).

В 2022 році керівником танцювальної студії стала Юлик Уляна Степанівна вдихнувши нове життя колективу своєю творчістю та цілеспрямованістю. Символічно змінили назву колективу, тепер «Дотик», адже вихованці прагнуть доторкнутися своєю творчістю до кожного глядача!

Робота хореографічного колективу навчального закладу орієнтована на студентів денної форми навчання різних спеціальностей та курсів.

 • удосконалення хореографічної майстерності;
 • розвиток творчого мислення та ініціативності студентів університету;
 • сприяння підвищенню загальнокультурного та естетичного розвитку учасників колективу;
 • залучення до участі в культурно-громадському житті навчального закладу, міста та області.

Актуальність роботи полягає у поєднанні теоретичних основ із практичною роботою.

Теорія сценічної майстерності, накладання гриму та макіяжу, вибір сценічного костюму у сукупності із практичною частиною: репетиції з постановки танцювальних номерів, тренінги, індивідуальні заняття.

Все це із врахуванням специфіки заходу чи конкурсу, до якого готується ансамбль.

 • народна хореографія;
 • сучасні танці (Modern, Contemporary, Choreography);
 • спортивні танці (Hip-Hop, Jazz Funk);
 • бальні танці. 

Керівник хореографічного гуртка Юлик Уляна Степанівна.

Дипломований спеціалість з чималим творчим досвідом:

 • У 2008 отримала кваліфікацію керівника хореографічного колективу, артистки балету та викладача хореографічних дисциплін .
 • У 2014 році закінчила факультет педагогіки, психології та соціальної роботи в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича;
 • Працювала керівником народного ансамблю танцю «Буковина» ЧОЦЕВ «Юність Буковини», який брав участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях з хореографічного мистецтва;

 • Працює в Чернівецькій обласній філармонії ім. Д . Гнатюка артисткою балету вищої категорії в Заслуженому Академічному Буковинському ансамблі пісні і танцю .

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Tел.:  +38 (0372) 58-47-36 
E-mail: [email protected]
Адреса: вул. Коцюбинського, буд. 2, корп. №5, пов. 2, каб. 228

Дотик

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності