Перейти до основного вмісту
СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ

1. Петришин Роман Іванович  – ректор, професор – голова ради

2. Білоскурський Руслан Романович – декан економічного факультету, професор  – заступник голови ради

3. Якубовська Наталія Олексіївна – учений секретар, доцент – секретар ради

4. Балух Василь Олексійович – перший проректор, професор, член-кореспондент АПН України

5. Саміла Андрій Петрович – проректор з наукової роботи, професор

6. Марусик Тамара Володимирівна – проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професор

7. Федорцов Дмитро Георгійович – проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-організаційного процесу

8. Ангельський Олег Вячеславович – директор навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, професор, член-кореспондент НАН України

9. Беспалько Руслан Іванович – директор навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів, професор 

10. Бунчук Борис Іванович – декан філологічного факультету, професор

11. Вдовічен Віталій Анатолійович – декан юридичного факультету, професор

12. Добржанський Олександр Володимирович – декан факультету історії, політології та міжнародних відносин, професор

13. Заячук Мирослав Дмитрович – декан географічного факультету, доцент

14. Зорій Ярослав Богданович – декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, професор

15. Мартинюк Ольга Василівна – декан факультету математики та інформатики, професор

16. Осовська Ірина Миколаївна – декан факультету іноземних мов, професор

17. Федірчик Тетяна Дмитрівна – декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, професор

18. Фодчук Ігор Михайлович – декан факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, професор

19. Собчук Олександр Васильович – директор Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доцент

20.  Антофійчук Володимир Іванович – професор кафедри української літератури, професор

21. Бакай Василь Васильович – директор видавництва «Рута»

22. Бігун Ярослав Йосипович – завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, професор

23. Боднарук Микола Іванович – голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації Університету, професор

24. Буднікевич Ірина Михайлівна – завідувач кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку, професор

25. Бялик Василь Дмитрович – завідувач кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу, професор

26. Галушка Зоя Іванівна – завідувач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, професор

27. Гарабажів Ярослав Дмитрович – доцент кафедри містобудування та урбаністики

28. Гарасим Василь Іванович – директор студмістечка

29. Гоменюк Анастасія Іванівна – завідувач лабораторії кафедри архітектури та збереження об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

30. Гордєєв Віталій Володимирович – професор кафедри процесуального права, професор

31. Григорків Василь Степанович – завідувач кафедри економіко-математичного моделювання, професор

32. Гудима Юрій Васильович – завідувач кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики, професор

33. Гураленко Наталія Анатоліївна – завідувач кафедри теорії права та прав людини, професор

34. Дерев’янчук Микола Ярославович – заступник директора з навчально-методичної роботи Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

35. Доцюк Лідія Георгіївна – завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги, професор

36. Єсипенко Надія Григорівна – завідувач кафедри англійської мови, професор

37. Зушман Михайло Богданович – директор наукової бібліотеки, доцент

38. Іванчук Марія Георгіївна – професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти, професор

39. Карлова Олена Олексіївна – професор кафедри математичного аналізу, професор

40. Кійко Юрій Євгенович – професор кафедри германського, загального та порівняльного мовознавства, професор

41. Кілінська Клавдія Йосифівна – професор кафедри географії та менеджменту туризму, професор

42. Кобітович Наталія Марʼянівна – начальник планово-фінансового відділу

43.   Круглашов Анатолій Миколайович – завідувач кафедри політології та державного управління, професор

44.  Лопатинський Юрій Михайлович – завідувач кафедри бізнесу та управління персоналом, професор

45. Луканюк Сергій Михайлович – начальник відділу міжнародних зв’язків

46. Майструк Едуард Васильович – завідувач кафедри електроніки і енергетики, професор

47. Макар Віталій Юрійович – завідувач кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій, доцент

48. Марченко Михайло Маркович – професор кафедри біохімії та біотехнології, професор

49. Мельничук Степан Васильович – професор кафедри комп’ютерних систем та мереж, професор

50. Мосейчук Юрій Юрійович – завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професор

51.  Олійник Марія Іванівна – завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної та соціальної освіти, професор

52. Радчук Валентина Миколаївна – завідувач кафедри практичної психології, доцент

53. Скаб Мар’ян Стефанович – професор кафедри історії та культури української мови, професор

54. Стефурак Олена Валеріївна – в.о. завідувача кафедри романської філології та перекладу, доцент

55. Сухий Петро Олексійович – професор кафедри геодезії, картографії та управління територіями, професор

56.  Ушенко Олександр Григорович – завідувач кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи, професор

57. Халавка Юрій Богданович  – завідувач кафедри хімії та експертизи харчової продукції, доцент

58. Цимбалюк Ірина Мірчівна – в.о. головного бухгалтера

59. Шкрібляк Микола Васильович – доцент кафедри філософії та культурології, доцент

60. Шпатар Петро Михайлович – завідувач кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки, доцент

61.  Яценюк Наталя Михайлівна – начальник відділу кадрів

62. Кіндзерський Віталій Володимирович – голова профспілкової організації студентів Університету, асистент кафедри бізнесу та управління персоналом

63. Фисюк Олександр Георгійович – голова студентського парламенту, студент 4 курсу економічного факультету

64. Волощук Євген Святославович – студент 3-го курсу факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва

65. Дудка Богдан Валерійович – студент 3-го курсу факультету фізичної культури та здоровʼя людини

66. Капаци Андрій Юрійович – студент 1-го року навчання ОР «Магістр» факультету історії, політології та міжнародних відносин

67. Кузенко Христина Іванівна – студентка 2-го курсу географічного факультету

68.  Панзига Володимир Олександрович – студент 4-го курсу факультету математики та інформатики

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності