Документи з організації освітнього процесу

м. Чернівці
Від 24 квітня 2018 р.протокол № 5
Положення про технологію електронного навчання

Положення про технологію електронного навчання в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича визначає основні засади організації та запровадження технологій електронного навчання в університеті.                                                                                                                                                                                                            Використання технологій електронного навчання зорієнтоване насамперед на здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання, а також на осіб із особливими потребами; обдарованих дітей та молоді, які спроможні самостійно або прискорено опанувати навчальні програми; осіб, які проживають у географічно віддалених і важкодоступних до університету населених пунктах; громадян України, які тимчасово або постійно проживають за кордоном.

Тема  Освіта