Документи з організації освітнього процесу

м. Чернівці
Від 29 січня 2024 р.протокол № 1
Положення про атестацію здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії (зі змінами)

Положення про атестацію здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розроблене з метою організації процесу атестації здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) в Університеті та регулює питання утворення разової спеціалізованої вченої ради Університету та присудження ступеня доктора філософії, а також скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження зазначеного ступеня.