Документи з організації освітнього процесу

м. Чернівці
Від 27 грудня 2023 р.протокол № 15
Концепція вивчення іноземних мов студентами неспеціальних факультетів і навчально-наукових інститутів

Цей документ визначає основні засади внутрішньої політики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (далі – Університету) щодо підтримки розвитку та застосування іноземних мов на основі плану стратегічного розвитку Університету, прагнення до інтеграції та глобалізації країни і регіону, підтвердженого Європейського і зовнішньополітичного вибору, визнання вищої освіти двигуном соціальної трансформації, а іноземні мови – засобом приєднання до європейського наукового та професійного простору.                                                                                                                                                                                                                                   Метою Концепції є зростання та закріплення престижу і статусу іноземних мов серед студентів, викладачів, співробітників Університету, збільшення мотивації до вивчення і використання іноземних мов, а відтак рівня володіння іноземною мовою; створення можливостей для освітнього, культурного і професійного розвитку учасників та організаторів освітнього процесу з метою підвищення якості освітніх послуг, сприяння реалізації регіональних, європейських і глобальних завдань Університету.