Нормативні документи ЧНУ

м. Чернівці
Від 01 червня 2016 р.№ 67
Інструкція з діловодства за зверненнями громадян

Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича встановлює загальні правила і регламентує порядок роботи з пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами громадян з моменту їх надходження до відправлення або передачі в архів.                                  Викладені в Інструкції правила і рекомендації щодо порядку здійснення діловодних процесів за зверненнями громадян розроблені відповідно до Закону України №393/96-ВР від 02.10.1996 р. "Про звернення громадян" із змінами та доповненнями, Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 зі змінами та доповненнями, з метою підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян в університеті.