Засідання науково-методичної ради

30 березня в Блакитній залі університету відбудеться засідання науково-методичної ради.

Порядок денний:

1. Обговорення стандарту ВО зі спеціальності 014 «Середня освіта».

Доповідачі: Людмила ТИМЧУК – завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи;
Інна ПРОКОП – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи

2. Аналіз результатів ректорського контролю та контролю залишкових знань студентів університету та фахового коледжу за підсумками зимової екзаменаційної сесії 2022-2023 н.р.

Доповідач: Марія ІВАНЧУК – керівник центру забезпечення
якості вищої освіти

3. Підготовка та атестація кадрів вищої кваліфікації в університеті.

Доповідач: Інна ЛОПАЩУК – завідувач аспірантури

4. Про формування складу ЕК факультетів / навчально-наукових інститутів ОР «Бакалавр» і ОР «Магістр» для проведення підсумкової атестації 2022-2023 н.р.

Доповідач: Ярослав ГАРАБАЖІВ – начальник навчального відділу

5. Різне.

Про підтвердження відповідності:

вченого звання професора (відповідно освітньо-професійним програмам підготовки фахівців) на займаній посаді:

• Чубрей Олександрі Степанівні – доценту кафедри економічної географії та екологічного менеджменту географічного факультету;
  • Григорків Марії Василівні – доценту кафедри економіко- математичного моделювання економічного факультету;
  • Гордєєву Віталію Володимировичу – доценту кафедри процесуального права;

вченого звання доцента (відповідно освітньо-професійним програмам підготовки фахівців) на займаній посаді:

• Костик Любові Богданівні – асистенту кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти.

Доповідач: Василь БАЛУХ - перший проректор