Відкрита зустріч «Технології виробництва та агроменеджмент» 2023р

У четвер, 27 квітня, о 14:00 в Блакитній залі відбудеться засідання науково-методичної ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

засідання науково-методичної ради

Чернівецького національного університету

імені Юрія Федьковича

20.04.2023 р.

1. Звіт про проведення соціологічного дослідження «Викладач очима студентів» за результатами зимової екзаменаційної сесії 2022-2023 н.р.

Доповідач: Тетяна МЕДІНА – доцент кафедри філософії та культурології

1. Затвердження складу ЕК з атестації випускників ОР «Бакалавр»  і ОР «Магістр» 2022-2023 н.р. на факультетах /в навчально-наукових інститутах.

Доповідач: Василь БАЛУХ – перший проректор

1. Затвердження методичних рекомендацій щодо проведення атестації випускників 2022-2023 н.р.

Доповідач: Марія ІВАНЧУК – центр забезпечення якості вищої освіти

1. Про результати акредитації ОП у ІІ семестрі 2022-2023 н.р. та основні завдання щодо подальшого її проходження (обговорення звіту НАЗЯВО).

Доповідач: Параска Штефюк – методист навчального відділу

1. Про перевірку студентських робіт на плагіат.

Доповідач: Олег ШИЛЮК – заступник директора Наукової бібліотеки з питань інформаційних технологій

1. Різне.
  • Про підтвердження відповідності:
  • вченого звання доцента (відповідно освітньо-професійним програмам підготовки фахівців) на займаній посаді:
  •   – Гуцулу Тарасу Володимировичу – асистенту кафедри геометики, землеустрою та агроменеджменту;
  • – Чебан Ларисі Миколаївні – асистенту кафедри біохімії та біотехнології.

Доповідач: Василь БАЛУХ - перший проректор