Засідання науково-методичної ради 26.10.2023 р.

засідання науково-методичної ради

Чернівецького національного університету

імені Юрія Федьковича

26.10.2023 р.

1. Форми удосконалення організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників фахової передвищої освіти та ЗЗСО в університеті (перший семестр 2023-2024 н.р.).

Доповідач: Тетяна РАВЛЮК – відповідальна за організацію курсів

підвищення кваліфікації педагогічних працівників

2. Підсумки ректорського контролю та контролю залишкових знань студенів університету та фахового коледжу за результатами літньої екзаменаційної сесії 2022-2023 н.р.

Доповідач: Марія ІВАНЧУК – центр забезпечення якості вищої освіти

3. Аналіз стану навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін в системі  MOODLE (на перший семестр 2023-2024 н.р.).

Доповідач: Павло МОЛОЧКО  –  доцент кафедри політології та державного управління

4. Організація практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

Доповідач: Валентина БУЗИЛА – керівник практики

5. Підготовка до проведення атестації випускників ОР «Магістр» (формування складу ЕК, складання програм атестації, уточнення критеріїв оцінювання).

Доповідач: Василь БАЛУХ – перший проректор

6. Різне.