Степан Мельничук

Відповідно до Указу Президента України №27/2022 від 22 січня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України», орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Мельничука Степана Васильовича, професора кафедри комп’ютерних систем та мереж Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 2005-2019 рр.

Орден вручається за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

nahoroda-melnychuk-s

Щиро вітаємо Степана Васильовича та бажаємо натхнення для майбутніх досягнень!