Студентська наукова конференція 2023

Шановні викладачі та студенти!

Нагадуємо, що з 25 по 27 квітня 2023 року планується проведення Студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Конференція проводиться з метою виявлення, сприяння розвитку, стимулювання творчого самовдосконалення та активізації науково-дослідної роботи студентської молоді.

Важливі дати:

Відкриття конференції 25.04.23;

Проведення секційних засідань 25.04.23 - 26.04.23;

Підсумкове засідання та нагородження кращих доповідачів відбудеться в Червоній залі університету 27.04.23 (початок о 14:00).

Додаткова інформація:

Розпорядження щодо проведення конференції

Запрошення

! Електронні відомості про переможців секційних засідань (ПІБ, підрозділ, курс, назва доповіді, презентація та електронна адреса) подаються до 18:00 год. 26 квітня 2023 р. на електронну адресу [email protected].

Запрошуємо студентів усіх спеціальностей до участі в роботі конференції!