Конкурс НАНУ

Національною академією наук України оголошено конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за кращі наукові роботи.

Щорічно (в лютому), Президія НАН України присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів закладів вищої освіти за роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук.

Премії присуджуються окремим авторам / колективу авторів за кращі наукові роботи / серії наукових робіт з єдиної тематики / відкриття / винаходи.

Роботи для участі в конкурсі приймаються до 15 грудня 2023 р. включно.

Переможцям конкурсу, на загальних зборах відповідного відділення Національної академії наук України вручатимуться дипломи.

Детальніша інформація щодо конкурсу на сайті НАН України.