7 позиція серед ЗВО України в Ukrainian National H-index Ranking 2023

Національний H-index Ranking – міжнародний некомерційний рейтинг, мета якого ранжування установ на принципах прозорості та уніфікованості. До участі в рейтингу відбираються університети, наукові організації та установи, які спеціалізуються на наукових дослідженнях. Ключовим показником в рейтингуванні виступає індекс Гірша за наукометричними базами Scopus, Web of Science, Google Scholar, що робить рейтингові показники більш об’єктивними та консолідованими.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича посів 21 місце серед 442 учасників рейтингу і 7 місце серед закладів вищої освіти України.

Сертифікат ЧНУ імені Юрія Федьковича від Ukrainian National H-index Ranking на 2023 рік

До ТОП-1000 науковців у Scopus увійшли:

- Олег Ангельський

- Олександр Ушенко

- Юрій Ушенко

- Клавдія Зенкова

- Олександр Дуболазов

- Леонід Косяченко

- Петро Максимяк

- Володимир Ушенко

- Павло Мар’янчук

- Михайло Горський

- Ярослав Галан

- Петро Фочук

- Валерій Склярчук

- Роман Волков

- Михайло Солован

- Дмитро Бурковець

- Ігор Мохунь

До ТОП-1000 науковців у Google Scholar увійшли:

- Олег Ангельський

- Олександр Ушенко

- Юрій Ушенко

- Віктор Брус

- Клавдія Зенкова

- Олександр Дуболазов

- Павло Мар’янчук

- Роман Волков

- Марія Пірен

- Ярослав Галан

- Петро Максимяк

- Володимир Ушенко

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись за покликанням: https://ua.h-index.com/uk

Щиро дякуємо науково-педагогічним працівникам університету за вагомий вклад та успішний результат науково-дослідницької діяльності!

Бажаємо сил та наснаги для нових звершень під мирним небом України!