The U.S. Embassy in Kyiv announces the 2024 Alumni Small Grants Program

Шановні випускники Програми імені Фулбрайта в Україні!

З приємністю повідомляємо, що Посольство США в Києві оголошує конкурс за Програмою «Гранти для учасників програм обмінів» на 2024 рік.

Програма має на меті підтримати проекти, спрямовані на активізацію залучення громадянського суспільства до реформ в Україні, пом’якшення наслідків неспровокованої російської агресії проти України, надання підтримки вразливим верствам населення (переміщеним особам, ветеранам, людям з інвалідністю), а також висвітлення міцних зв’язків між людьми в Сполучених Штатах та Україні. Посольство США надаватиме малі гранти в залежності від наявності коштів випускникам/учасникам програм обмінів і стажування, що фінансуються урядом США.

Подати заявку потрібно до 8 квітня 2024 року: [email protected]

Умови програми (NOFO) та аплікаційна форма.