SWPS University invites CHNU representatives to participate in a project financed by NAWA

Шановні викладачі та представники адміністративного персоналу!
Польський партнер ЧНУ, SWPS University, запрошує представників нашого університету до участі в проєкті, що фінансується польським агентством академічних обмінів NAWA.

Вищеназваний проєкт включає ряд заходів, з-поміж яких зацікавлення можуть становити:

1. організація короткотермінових візитів академічного та адміністративного персоналу з українських університетів-партнерів, зокрема з ЧНУ, до SWPS University, розташованого у Варшаві;
  2. сприяння короткотерміновим візитам академічного та адміністративного персоналу до інших установ-членів ERUA ("European Reform University Alliance"), до складу яких входить і SWPS University;
  3. розроблення та проведення семінарів англійською мовою з соціального підприємництва у співпраці з викладачами українських університетів-партнерів;
  4. участь українських університетів-партнерів у вебінарах з інновацій у викладанні в рамках робочого пакету ERUA 2 ‒ Розроблення інноваційних навчальних шляхів ERUA.

Тож оголошуємо конкурс для 1 академічного працівника, 1 адміністративного працівника для тижневого стажування в SWPS University, а також по одному академічному та адміністративному працівнику (1+1) для такого ж тижневого стажування в партнерському закладі ERUA. Тобто переможцями конкурсу стануть 4 працівники нашого університету (див. вище пункти 1 і 2).

Запрошуємо також до участі в конкурсі представників академічного персоналу, які могли би взяти участь в інноваційних вебінарах англійською (!) мовою (пункт 4). Тут запланований один учасник.

Усі витрати (харчування, проживання, транспорт) покриваються SWPS University та його партнерами.

Необхідні документи для участі:

1. Мотиваційний лист (англійською мовою).
  2. CV (Europass).

Кінцевий термін подання: 5 березня 2024р.

Документи просимо надсилати на ел. адресу: [email protected] з поміткою в темі листа: ER-UA Project.