Перейти до основного вмісту
Стипендії Програми ім. Фулбрайта для молодих дослідників та викладачів 2024-2025

Шановні колеги, 
Від імені Програми ім. Фулбрайта вітаємо з новим навчальним роком!

Офіс Фулбрайта в Україні продовжує свою діяльність і також розпочинає новий конкурсний цикл 2024-2025.

Запрошуємо викладачів, аспірантів, співробітників до участі у фулбрайтівській програмі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP). 

Кінцевий термін подання заявок - 1 листопада 2023 року. 

FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: 
Проведення досліджень в університетах США тривалістю від 6 до 9 місяців.
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.  
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Ми радо проконсультуємо та проведемо презентації програми для всіх зацікавлених у здобутті фулбрайтівських стипендій для роботи над дослідницькими проєктами в американських інституціях - університетах та науково-дослідних центрах, лабораторіях, архівах, бібліотеках.  

Звертаємо вашу увагу на те, що Офіс Програми ім. Фулбрайта працює дистанційно. Запитання можна поставити, надіславши електронний лист на адресу:  [email protected];  [email protected].

У робочі дні, з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00, отримати інформацію стосовно програми можна за номером: +38 (067) 394 91 99.

Про стипендіатів Програми ім. Фулбрайта останніх років можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності