Перейти до основного вмісту
Швейцарські федеральні стипендії на 2024-2025 для українців

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризації міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та Україною надає українським науковцям федеральні стипендії. Посольство Швейцарії в Києві координує аплікаційний процес в Україні: приймає досьє та перевіряє його на відповідність вимогам комісії.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає 3 типи стипендій українським науковцям для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук:

  • Дослідницькі стипендії | Research scholarships
  • Стипендії для здобувачів наукового ступеня доктора наук | PhD scholarships
  • Стипендії для постдокторантів | Postdoctoral Scholarships

Стипендії для навчання на бакалаврські чи магістерські програми не надаються.

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2024-2025 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії.

Прохання ознайомитися з цією інформацією. Ви маєте відповідаєте критеріям відбору.

Для отримання аплікаційних документів слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії ([email protected]). Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та у двох екземплярах подати (надіслати) до Посольства Швейцарії в Києві щонайпізніше до 10.12.2023. Інформацію про навчання та проведення наукових досліджень у різних вищих школах Швейцарії можна знайти на сайті.

Публікація у соціальних мережах Посольства Швейцарії.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності