Семестрове навчання в Лодзькому університеті на літній семестр

Лодзький університет (м. Лодзь, Польща) розпочинає прийом документів від студентів нашого університету на очне семестрове навчання в літньому та зимовому семестрах 2023-2024 н.р. у рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility). Ця програма вже багато років користується успіхом з-поміж студентів багатьох факультетів ЧНУ. Щоб бути номінованими координатором від нашого університету (Редьква Я.П. e-mail: [email protected]), ви маєте зареєструватися в цій формі.

Далі партнер надасть Вам доступ до системи онлайн-реєстрації. При заповненні номінації надайте свої повні особисті дані (ім’я, прізвище, дата народження, як це зазначено в закордонному паспорті).

ТУТ ви можете ознайомитися із детальною інформацією про програми обміну.