Програми ім. Фулбрайта в Україні: конкурс на здобуття стипендії для навчання у магістратурі США

Фулбрайтівські конкурси тривають, вже за місяць завершується термін подання заявок на програму Fulbright Graduate Student. Від імені Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні запрошуємо вас на онлайн-презентацію фулбрайтівських конкурсів

Особливу увагу  буде приділено Програмі на здобуття ступеня магістра в американських університетах Fulbright Graduate Student Program. Кінцевий термін подання заявок на 2025-2026 навчальний рік – 16 травня 2024 року.

Для участі у презентації просимо заповнити форму реєстрації.

Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням для участі у Zoom-семінарі.

На конкурс можна подати заявки з гуманітарних, соціальних, точних, технічних та природничих дисциплін.

У випуску фулбрайтівського вісника ви знайдете яскраві враження та світлини стипендіаток і стипендіатів магістерської програми (Fulbright Graduate Student Program) й стипендіаток програми з викладання української мови (Foreign Language Teaching Assistant Program) 2023-2024 рр. Кінцевий термін подання заявок на програму Fulbright Foreign Language Teaching Assistant30 червня 2024 року.

Деталі про всі фулбрайтівські можливості можна дізнатися за посиланням