Поморський університет у Слупську розпочинає прийом документів на семестрове навчання в рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility) у літньому семестрі 2023/24

Поморський університет у Слупську (м. Слупськ, Польща) розпочинає прийом документів від студентів нашого університету на семестрове навчання в рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility) у літньому семестрі 2023/24 (26.02.2024–30.09.2024)

Координатором студентського обміну в Поморському університеті є пані Маріоля Медвідь (Uniwersytet Pomorski w Słupsku ‒ Biuro ds. Rozwoju i Współpracy ul. Boh. Westerplatte 64, 76-200 Słupsk; tel.: + 48 (059 84 05 929; e-mail: [email protected])

Зацікавленим студентам ЧНУ, середній бал успішності яких становить не менше 4.0., необхідно зареєструватись у системі, починаючи (!) з 23 листопада 2023 до 27 грудня 2023.

Потрібно вибрати спеціальність, зареєструватись Uniwersytet Pomorski w Słupsku –
System Rekrutacji: Wybór studiów (upsl.edu.pl) та покроково пройти всі етапи реєстрації. Після завершення реєстрації Форму необхідно роздрукувати та підписати у відділі міжнародних зв’язків (к-сть кредитів має коливатися в межах 27-30).

Каталог із предметами знаходиться тут.

Перед реєстрацією і відправкою документів, необхідно до 4 грудня 2023 р. (!) пройти номінацію у Відділі міжнародних зв’язків. Для цього потрібно заповнити google-форму, де вказати: прізвище, ім’я студента, факультет, курс, спеціальність (актуальна в ЧНУ та спец., за якою будете навчатися), дата народження, номер закордонного паспорта, назва університету.

Анкету та Програму навчання студентам необхідно роздрукувати та підписати у
координатора від ЧНУ (Я.П.Редьква ‒ координатор або С.М.Луканюк ‒ начальник ВМЗ) та
відправити скан-копію на e-mail: [email protected] та [email protected]
(оригінали студенти мають привезти з собою до Поморського університету).

Необхідні документи після (!) приїзду до Поморського університету в Слупську:

1. Паспорт з навчальною візою на період перебування протягом семестру (допомагає ВМЗ
    ЧНУ).
  2. Страховий медичний поліс, який покриває весь термін перебування в ПУ.
  3. Оригінали документів (Анкета, Програма навчання).
  4. 1 фотографія для студентського квитка.
  5. Довідка з деканату про статус студента ЧНУ.

Усіх зацікавлених просимо не зволікати з поданням документів !!!

Графік консультацій у ВМЗ:
вівторок (10.00 – 15.00); п՚ятниця (10.00 – 15.00)
тел.: (0372) 584706
e-mail: [email protected]