Parana Program for Hosting the Ukrainian Scientists

Програма інтеграції українських науковців у штаті Парана ще актуальна, і заявки на участь приймаються до 31 грудня 2023 року.

Для того, щоб подати заявку, Вам необхідно заповнити форму на веб-сайті програми. У формі необхідно вказати Ваші контактні дані, інформацію про Вашу освіту та досвід роботи, а також опис Вашого дослідницького проекту.

Програма надає українським науковцям можливість продовжувати свої дослідження в університетах штату Парана протягом терміну до двох років. Учасники програми також отримують можливість викладати та підвищувати кваліфікацію в цих університетах.

Більш детальну інформацію про програму можна знайти на веб-сайті.

Ми раді перспективі співпраці з вами та сподіваємось на вашу активну участь у нашій програмі. Ми віримо, що ваші внески принесуть користь не тільки нашій спільноті Парани, але й сприятимуть ширшій науковій інтеграції.

Якщо у вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нашим координатором програми за адресою: [email protected].