Перейти до основного вмісту
Official Development Assistance (ODA)

Урядом Словацької Республіки в рамках офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) оголошено про стипендійні можливості для громадян України на навчання у закладах вищої освіти Словацької Республіки на 2023/2024 навчальний рік.

 

Посольство Словацької Республіки в Україні засвідчує свою повагу Міністерству освіти і науки України i, на прохання Департаменту Міжнародного співробітництва та європейських справ Міністерства освіти, науки, досліджень i спорту Словацької Республіки, має честь надіслати пропозицію стосовно надання стипендій Уряду Словацької Республіки в рамках офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) на навчання в 2023/2024 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Кількість стипендіальних місць для України та напрями навчання вказані в Додатку №1 до цієї Ноти.  

 

Заявки на отримання стипендій Уряду СР подаються в електронній формі для чого необхідно зареєструватися на веб-порталі, де розміщена уся необхідна інформація, включно інструкції щодо заповнення та подання заявки.

Технічна підтримка надається за тел.: +421 907 551 404

E-mail: [email protected].

 

Заявники на отримання стипендій Уряду СР можуть надсилати свої електронні заявки починаючи з 24.03.2023 року. Матеріали надані в письмовій формі, якi не були зареєстровані електронною формою, до розгляду не прийматимуться. Останній день електронної реєстрації та надсилання заявок з необхідними документами — 30.05.2023 року.

 

Умовою отримання стипендій Уряду Словацької Республіки на стандартний курс освіти у ВНЗ є володіння словацькою мовою на необхідному piвнi та прийняття на навчання за обраною навчальною програмою до публічного ВНЗ (veřejná vysoká škola) в Словацькій Республіці. З метою вивчення словацької мови претенденти на отримання стипендій Уряду СР мають можливість пройти інтенсивний курс словацької мови та фахових предметів. Для oci6, які пройшли конкурсний відбір, курс є безкоштовним; організовує його відділ мовної та фахової підготовки Центру подальшої освіти Братиславського Університету iм. Коменського (JOP CĎV UK v Bratislave) з 04.09.2023 року до 30.06.2024 року. 

Детальна інформація про інтенсивний курс на сайті.

 

Разом з цим звертаємо увагу, що Комісія Міністерства, науки, досліджень i спорту СР з відбоpy кандидатів розглядатиме подані заявки згідно з основними вимогами для отримання стипендій Уряду СР, а саме:

  • номінації МЗС України/ Міністерства освіти і науки України/ Посольства Словацької Республіки в Українi;
  • успішності впродовж усього періоду навчання в середньому чи вищому НЗ;
  • обраної навчальної програми (спеціалізації).

 

Заявки аплікантів, що не відповідатимуть вказаним критеріям, Комісією не розглядатимуться.

Особа, яка пройшла відбip, після прибуття на навчання до Словаччини повинна пред'явити Департаменту міжнародного співробітництва та європейських справ Міністерства освіти, науки, досліджень i спорту Словацької Республіки оригінали надісланих електронною поштою документів. Звертаємо увагу, що без пред'явлення оригінальних документів не неможливою виплата стипендій. Інформація про розміри стипендій знаходиться в Додатку №2 до цієї Ноти.

Стипендіат має розпочати навчання в строк, встановлений ВНЗ, як правило це перший тиждень вересня, але не пізнішe 30.09.2023 року. Не допускається самовільне скорочення часу навчання по причині запізнення на початок навчання.

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності