Перейти до основного вмісту
Конкурс науково-практичних статей «Держава з сильною економікою здатна на все»

Міністерство закордонних справ України надіслало до Міністерства освіти і науки України копію ноти Посольства Азербайджанської Республіки в Україні з інформацією про конкурс науково-практичних статей під назвою «Держава з сильною економікою здатна на все», який проводиться до 100-річчя від дня народження Гейдара Алієва, Президента Азербайджану у 1993-2003 рр.


Роботи, які висвітлюють розвиток Азербайджану у новітній період за визначеною організаторами тематикою, приймаються для участі в конкурсі до 8 червня 2023 року.


Просимо поінформувати про можливість участі у конкурсі наукових (науково-педагогічних) працівників, а також здобувачів освіти, тематика досліджень яких пов’язана з актуальними питаннями новітньої історії та розвитку Азербайджану, двосторонніх відносин між Україною та Азербайджаном тощо.


Детальна інформація про умови конкуру додається. З усіх питань, які стосуються участі в цьому, слід звертатися до організаторів.

Embassy Of The Republic Of Azerbaijan

ESRI Announcement

Author Guidelines

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності