Iwan Wyhovski Award invites applications for the main award and research fellowships

Шановні науковці!

Наш давній партнер, СТУДІЇ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ, надає чудову можливість науковцям нашого університету взяти участь у конкурсному відборі Лауреата та Стажистів для здобуття «Стипендії імені гетьмана Івана Виговського».

Ця стипендія дасть можливість одному представнику гуманітарних наук (у випадку ЛАУРЕАТА) провести 12-місячне стажування у шістьох польських університетах. Інші учасники-переможці, СТАЖИСТИ, цього конкурсу можуть бути представниками як гуманітарних, так і природничих, технічних, суспільних, економічних наук та бібліотекознавства. Зазначені стипендіати матимуть змогу проводити свої дослідження впродовж 4-х місяців у двох польських університетах. Цю програму фінансують 20 польських вишів та наукових установ.

Kapitula Nagrody Im Wyhowskiego 2024 25 EN (1)

Kapitula Nagrody Im Wyhowskiego 2024 25