Перейти до основного вмісту
Fulbright Visiting Scholar Program Competition 2024-2025

Дорогі Колеги! 

Дозвольте Вам нагадати, що триває приймання заявок на цьогорічний добір Fulbright Visiting Scholar Program 2024-2025. Заохочуємо до участі у конкурсі усіх, хто займається дослідницькою працею.  

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.   

Кваліфікаційні вимоги. 

У конкурсі можуть брати участь: 

 • викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук; 
 • дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях; 
 • діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях. 
   

Не можуть брати участь у конкурсі ті,  хто проживали за кордоном п'ять років поспіль упродовж шестирічного періоду, що передує даті подання заявки. У такому разі тривалість перебування, що становить дев'ять місяців і більше протягом календарного року, вважається повним роком за кордоном.

Офіс Програми імені Фулбрайта у 2023 році прийматиме документи від конкурсантів – громадян України, які перебувають в Україні, а також тих громадян України, які після 24 лютого  змушені були покинути країну через війну. 


Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.   

 
Загальні вимоги до кандидатів: 

 • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу; 
 • знати англійську мову на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі; 
 • повернутися в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів. 
   

Умови гранту: 

 • щомісячна стипендія; 
 • медичне страхування; 
 • квиток в обидва боки. 

Реченець подання заявок – 15 жовтня 2023. 

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням.  

Офіс Програми імені Фулбрайта працює дистанційно. У разі виникнення запитань, просимо звертатися з запитом до координаторки Fulbright Visiting Scholar Program Вероніки Алексанич: на адресу е-пошти [email protected], або за телефоном 380 67 828 19 42. 

fulbright-visiting-scholar-program_page-0001

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності