Перейти до основного вмісту
Фото студентів та викладача в Університеті Вітовта Великого

Студенти 2 курсу факультету іноземних мов Семенова Дар’я та Одайська Богдана відзначились своїми досягненнями у вивченні іноземних мов. Окрім англійської та німецької мов, студентки зацікавилися литовською мовою, вивчення якої розпочалося для них в Балтійському мовному центрі, а продовжилося - річним навчанням в Університеті Вітовта Великого, м. Каунас, Литва.

Дар’я та Богдана виявили великий інтерес до литовської мови та культури, вони приклали неймовірні зусилля для досягнення успіху. Їх здібності, мотивація та завзятість дозволили їм зануритися у нову культуру, вивчати литовську мову та історію. Окрім академічних занять дівчата відвідували різноманітні конференції, культурні заходи, музеї.

Навчання в Литві допомогло студентам не лише збагатити свої знання з англійської та литовської мов, але й розкрило перед ними нові перспективи та погляди на світ.

Дякуємо Університету Вітаутаса Великого за підтримку, а нашим студентам бажаємо подальших успіхів у вивченні мов!

За матеріалами Альони Шиби, доцентки кафедри англійської мови

a1e1ec47-aea5-494a-a77f-1110d5a6a5be38f3792d-d7af-4489-b8aa-5f74a519b191 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності