Перейти до основного вмісту
Зустріч виконувача обовʼязків ректора зі студентським активом

5 червня відбулася зустріч представників студентського самоврядування із виконувачем обовʼязків ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Зустріч передбачала відкриту комунікацію між студентами та керівництвом університету з метою підвищення ефективності роботи університету з огляду на питання та пропозиції від молоді. 

Розпочав зустріч Руслан Білоскурський, який наголосив на тому, що подібні зустрічі повинні проводитися систематично, адже вони дозволяють створити платформу для відкритого діалогу між адміністрацією університету та студентським самоврядуванням. Студенти можуть висловлювати свої думки, занепокоєння та пропозиції, а керівництво отримує безпосередній зворотній зв'язок про потреби та проблеми, з якими стикаються студенти. Лідери студентського самоврядування можуть надавати цінні відгуки про освітній процес, обслуговування університету, гуртожитки, простори для спільного проведення часу, студентські заходи та інші аспекти, що впливають на позитивну чи негативну налаштованість студентів відносно університету. 

Впродовж зустрічі пан Руслан зазначав наступні аспекти, які потребують обговорення. Перш за все присутні звернули увагу на проблеми сучасності, коли усі сили спрямовуються на боротьбу проти російської агресії. Руслан Романович зауважив, що студентські організації повинні, як ніхто висвітлювати важливість допомоги військовим та намагатись сприяти цьому на своїх заходах. Далі говорили про проблеми з якими щоденно стикаються студенти: проблеми укриття та варіантів навчання у новому навчальному році, планові ремонти гуртожитків, впровадження цікавих курсів та лекцій для студентів різних спеціальностей та ще багато іншого. Значну увагу звернули на питання працевлаштування та вакансій для наших випускників не тільки у відомих українських установах та компаніях, але і можливість отримати роботу у міжнародних організаціях. 

Далі студенти мали можливість поставити свої запитання та подискутувати відносно певних проблем та шляхів їх вирішення. Студентів цікавила форма та терміни навчання наступного навчального семестру, проблема матеріального забезпечення гуртожитків та умов життя у ньому, питання відносно можливостей підтримки заходів, які може надати університет у сучасних реаліях. Особливу увагу звернули на питання реалізації студентських проєктів та перспективи співпраці з міжнародними партнерами у цьому напрямку. Студенти відкрито обговорювали ці та інші проблеми і пропозиції та отримували відповіді відносно їх вирішення чи реалізації. Дискусія була надзвичайно продуктивною. 

Загалом, подібні зустрічі керівництва університету з представниками студентського самоврядування є важливими для створення відповідного студентоцентрованого середовища, де голос студентів поважають та враховують. Регулярні зустрічі сприяють формуванню довірчих стосунків, що призводить до більшої співпраці, взаєморозуміння та ефективнішого розв'язання проблем. Представники студентського самоврядування можуть пропонувати нові ініціативи, програми чи проєкти, які відповідають потребам і очікуванням сучасного студентства. Це сприяє досягненню спільних цілей, підвищенню якості освіти та загальному задоволенню студентів від свого університетського досвіду. Адже, студент -  це саме той заради кого функціонує університет!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності