Перейти до основного вмісту
Інтеграція Європейських цінностей до української освіти, науки та спорту

29 листопада на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась важлива зустріч в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція Європейських цінностей до української освіти, науки та спорту».

Проєкт має за мету вивчення та адаптацію успішного досвіду Європейського Союзу в освіті, науці та спорті через різного роду активності, проведення зимових та літніх шкіл, а також розробку рекомендацій для ключових міністерств України. Проєкт спрямований на підвищення якості освіти та спортивної підготовки, збагачені на європейських цінностях та кращих практиках.

В ході зустрічі учасники проєкту мали нагоду детально ознайомитися з основними ініціативами та поглибити знайомство з командою, яка відповідає за втілення цих задумів й активно обмінювалися ідеями та пропонували свої варіанти для ефективного розвитку проєкту.

Команда проєкту, включаючи координатора, доцента Ярослава Галана, професора Ярослава Зорія, професора Юрія Мосейчука, та професора Яна Капранова, зробили важливі виступи про діяльність та важливі компоненти проєкту. Також відбулось урочисте представлення сайту проєкту, його структури та основних напрямків діяльності. В ході зустрічі було окреслено майбутню «Зимову школу», яку планується провести найближчим часом.

Дана зустріч відкрила студентам чудову можливість детальніше ознайомитися з основними напрямками та дізнатися про майбутні плани й заходи, які будуть реалізовані в рамках проєкту.

Залучення студентів до проєкту є ключовим для успішного впровадження європейських практик та цінностей у наші освітні та наукові системи.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності