Здобутки наших студентів на Чемпіонаті України з панкратіону і грепплінгу

З 6 по 9 вересня 2023 року в Чернівцях відбувся Чемпіонат України з панкратіону та грепплінгу серед дорослих.
У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 19 областей України. Приємно, що в нелегкій боротьбі команда буковинців посіла перше загальнокомандне місце.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича пишається, що серед призерів чемпіонату є наші студенти:
Скриниця Вадим (студент ІV курсу фізичної культури та здоров’я людини) - 1 місце грепплінг, 3 місце панкратіон;
Столярчук Валентин (студент V курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини) - 3 місце панкратіон;
та випускники:
Снігур Іван (випускник 2018 року) - 1 місце грепплінг;
Суходєєв Ілля (випускник 2022 року) - 2 місце грепплінг;
Прокопюк Валерія (випускниця 2023 року) - 1 місце панкратіон.

Серед тренерів чемпіонів готував завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ігор Наконечний.

Щирі вітання спортсменам та їх тренерам!

• Вадим Скриниця
    Як сказав голова ЧОФП І.Ю. Наконечний: "Це найкраще організований чемпіонат України, проведений у Чернівцях". Мені було дуже приємно брати участь в організації цих змагань та виступати як спортсмен! Своїм виступом не дуже задоволений, оскільки є моменти де, на мою думку, «недопрацював», але, можливо, це через втому після Чемпіонату світу в Польщі! За 2 дні змагань провів 9 поєдинків, у 7 з яких здобув перемогу.
    Вадим Скриниця
    Студент ІV курсу фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ
  • Ілля Суходєєв
    Чемпіонат України 2023 проходив у м.Чернівці. Приємно було виступати в рідних стінах, але це також велика відповідальність. За два змагальні дні провів 8 сутичок, деякі були особливо важкі, але не дивлячись на всі труднощі, Слава Богу, покладену на мене відповідальність вдалось виконати і я зміг посісти 2 місце, що дозволяє мені брати участь на чемпіонатах Світу та Європи в наступному році. Окремо дякую воїнам ЗСУ завдяки яким я можу брати участь у таких чемпіонатах!
    Ілля Суходєєв
    Випускник ЧНУ 2022 року