Мініфутбол

Завершився турнір з мініфутболу серед викладачів, співробітників та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, присвячений Дню святого Миколая.

Турнір проводився за ініціативи футбольного клубу «Університет», керівником якого є Микола Осадець, а також за підтримки кафедри фізичного виховання та факультету фізичної культури та здоров’я людини.

У турнірі взяли участь команди наступних факультетів:

• юридичного;
  • географічного;
  • економічного;
  • історії, політології та міжнародних відносин;
  • фізичної культури та здоров’я людини.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку всім учасникам змагань і вболівальникам, які активно підтримували свої команди та викладачів. Також велика вдячність арбітрам і медичному персоналу.

Важливо зазначити, що серед вболівальників та під час нагородження учасників були присутні:

• ректор Роман Петришин;
  • голова профспілкового комітету викладачів та співробітників ЧНУ Микола Боднарук;
  • декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Ярослав Зорій;
  • декан географічного факультету Мирослав Заячук;
  • керівник футбольного клубу «Університет», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Осадець.

У фіналі турніру змагались команда географічного факультету, яка обіграла команди юридичного і факультету історії, політології та міжнародних відносин, та команда факультету фізичної  культури та здоров’я людини.

Фінал видався видовищним і напруженим, але команда факультету ФКЗЛ була більш організованою, мобільнішою, технічною та фізично підготовленою, що вплинуло на підсумковий результат гри.

Отже переможцем турніру стала команда факультету фізичної культури та здоров’я людини, яку нагородили кубком, а гравців – медалями. Друге місце посіла команда географічного факультету.

Фінансову підтримку надав профспілковий комітет університету.

Щиро вітаємо всіх, хто прийняв участь у футбольному турнірі. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наполегливості, наснаги та перемог!

img-387509ee977dfdd21426af87244aa64e-v

img-a6b7a63a0a2a5c0e54fff42d90662d4e-v