Засідання Вченої ради ЧНУ

У понеділок, 26 лютого, о 14:30 в Червоній залі відбудеться засідання Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Порядок денний:

1. Рівень підготовки здобувачів вищої освіти за результатами зимової екзаменаційної сесії 2023-2024 н.р. (перший проректор Василь БАЛУХ).
2. Аналіз атестації випускників освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти у 2023-2024 н.р. (центр забезпечення якості освіти (навчальний відділ), професор Марія ІВАНЧУК).
3. Стратегічні напрями інформаційної діяльності Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (голова постійної комісії Вченої ради з інформаційної та медійної діяльності, професор кафедри української літератури Володимир АНТОФІЙЧУК).
4. Присвоєння вчених звань професора та доцента (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):
4.1. Присвоєння вченого звання професора (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):
– Драненко Галині Флорівні по кафедрі романської філології та перекладу.
4.2. Присвоєння вченого звання доцента (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):
– Грекул-Ковалик Тетяні Анатоліївні по кафедрі теорії права та прав людини;
– Донченко Ользі Павлівні по кафедрі теорії права та прав людини.
5. Різне.

5.1. Затвердження Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (проректор з наукової роботи Андрій САМІЛА).
5.2. Внесення змін до складу редколегій наукових видань (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):
5.2.1. Внесення змін до складу редколегії наукового часопису «Історико-політичні проблеми сучасного світу» (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА);
5.2.2. Внесення змін до складу редколегії наукового видання «Науковий вісник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Історія» (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА).
5.3. Утворення разової спеціалізованої вченої ради для проведення захисту дисертаційної роботи аспірантки кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Літвінчук Юлії Анатоліївни на тему «Побудова самоадаптивних алгоритмів на основі нейронних мереж» для здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 11 «Математика та статистика» за спеціальністю 113 «Прикладна математика» (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА).
5.4. Затвердження рішень комісії Вченої ради з навчально-методичної роботи (голова комісії Вченої ради з навчально-методичної роботи, декан факультету математики та інформатики Ольга МАРТИНЮК).
5.5. Внесення змін до річного кошторису та плану використання бюджетних коштів на лютий 2024 р. за КПКВ 2201160 (начальник планово-фінансового відділу Наталія КОБІТОВИЧ).
5.6. Про рекомендації до друку з грифом «Рекомендовано Вченою радою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):
– навчального посібника «Методи й засоби інтелектуальної обробки сигналів: обробка цифрових кольорових зображень» авторів Ю.О. Ушенка, О.В. Деревʼянчука, Г.О. Кравченко, А.О Карачевцева (високий рівень оригінальності 100%, схожість 0%, вилучень 4,82%);
– навчального посібника «Чисельні методи» укладачів В.В. Івашка, А.О. Карачевцева (високий рівень оригінальності 100%, схожість 0%, вилучень 8,66%);
– навчально-методичного посібника «Юридична психологія. Модуль 1» авторів О.В. Меленко, О.В. Стратія (рівень оригінальності 85,7%, схожість 14,3%, вилучень 19,3 %);
– навчального посібника «Професійна етика в обліку, аудиті та оподаткуванні» авторів Т.М. Ковальчук, В.І. Кузя (високий рівень оригінальності 100 %, схожість 0%, вилучень 9,18 %);
– збірника тестових завдань для підготовки та атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 «Маркетинг» за загальною редакцією д.е.н., проф. І.М. Буднікевич (високий рівень оригінальності 100 %, схожість 0%, вилучень 22,8 %).