Перейти до основного вмісту
Бізнес-інкубатор «Innovation challenge»

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує про початок нової програми Бізнес-інкубаторства «Innovation challenge». Успішні підприємці, банкіри та фахівці університету готові поділитись своїми досвідом та знаннями зі студентами.

Бізнес-інкубатор – це організація, яка займається підтримкою проєктів підприємців-початківців на етапах їх становлення та розвитку: від розробки ідеї до її комерціалізації. У рамках реалізації інкубаційної програми на вас чекають постійні зустрічі з представниками бізнесу, академічна та менторська підтримка проєктів, нетворкінги, екскурсії, пітчинг бізнес-ідей та стартапів, знайомства з потенційними інвесторами, кредиторами та "бізнес-ангелами" у невимушеній атмосфері.

Тривалість програми: з 25 вересня 2023 р. по 20 травня 2024 р.
Вартість: 2 тис. грн. (для студентів пільгових категорій безкоштовно).
Локація: головний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Шевченківська зала.

Щоб доєднатися до програми, заповніть реєстраційну форму до 25 вересня.
Щоб дізнатися більше про програму, дивись презентацію.

Для детальнішої інформації звертайтеся
Контактний телефон: +380509699710 - Євген Ткач

Ознайомитися з програмою Бізнес-інкубатора можна за посиланням.

Партнери бізнес-інкубатора
  • Євген Ткач
    Бізнес-інкубатор "Innovation challenge" - це, насамперед підготовка студентів до реалізації власної бізнес-ідеї та популяризація підприємницької культури серед молоді. Успішні підприємці, представники фінансово-кредитних установ та фахівці університету сприяють розвитку екосистеми стартапів у ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Таким чином створюються передумови для розвитку соціально відповідального та інноваційно активного власного національного бізнесу.
    Євген Ткач
    Керівник проєкту Бізнес-інкубатор "Innovation challenge", доцент кафедри фінансів і кредиту
  • Тетяна Бока
    Цей проєкт для мене був дуже корисним, оскільки тема бізнесу та його побудови мене цікавили давно. Приємно, що організатори робили круті зустрічі, як з підприємцями, так і з людьми, компетентними в різних сферах. Вдячна бізнес-інкубатору за новий досвід і знання.
    Тетяна Бока
    Студентка ІІІ курсу філологічного факультету ЧНУ
  • Ліліана Гуменюк
    Для людей, які прагнуть чогось більшого в цьому житті, бізнес-інкубатор стане гарною можливістю проявити себе та свої приховані таланти. Я дуже вдячна цьому проєкту за величезний багаж знань, який він подарував мені, при чому це не тільки грамотне впорядкування фінансів, а й маркетинг, менеджмент і найголовніше досвід інших. Інкубатор подарував мені зустрічі з людьми на яких можна рівнятись і прагнути бути як вони, безліч спікерів, кожен із своїми ідеями і вогнем в очах, і кожен надихає інших.
    Ліліана Гуменюк
    Студентка II курсу навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ
  • Богдан Шилов
    Бізнес-інкубатор - це клондайк сучасності. Під час програми я побачив справжніх людей, які займаються справжнім бізнесом, які розказали про справжні проблеми та особливості такого заняття. З переважною більшістю бізнесменів я спілкувався і після завершення програми, а з деякими обговорював можливості інвестицій та план дій. Чи можливо таке зробити без бізнес-інкубатора? Напевно, так. Чи було б це так зручно й невимушено - точно ні. Програмою повністю задоволений.
    Богдан Шилов
    Студент ІІІ курсу навчально-наукового інституту фізико-технічних і комп'ютерних наук ЧНУ
  • Дарʼя Павлій
    Бізнес-інкубатор це одне з найкращих рішень в моєму житті. Беручи участь в Бізнес-інкубаторі, я зрозуміла, що опинилася в місці сили натхненних, вмотивованих особистостей. Атмосфера творчості, підтримки та знань оточувала мене з самого моменту, коли я перший раз відвідала Шевченківську залу. Завдяки Бізнес-інкубатору, я отримала надзвичайно цінні ресурси у вигляді знань та підтримки від людей, які допомагають мені розкритися як успішна та щаслива людина.
    Дарʼя Павлій
    Студентка ІІ курсу географічного факультету ЧНУ
  • Станіслав Чіботару
    Бізнес-інкубатор це щось нове, яке несподівано з'явилося у моєму житті, багато нових знайомств з надзвичайними людьми. Місце. де всі об'єднуються в єдине ціле, щоб створити поштовх в економіці.
    Станіслав Чіботару
    Студент ІІ курсу економічного факультету ЧНУ