Перейти до основного вмісту
Бізнес-інкубатор «Innovation challenge»

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує про початок нової програми Бізнес-інкубаторства «Innovation challenge». Успішні підприємці, банкіри та фахівці університету готові поділитись своїми досвідом та знаннями зі студентами.

Бізнес-інкубатор – це організація, яка займається підтримкою проєктів підприємців-початківців на етапах їх становлення та розвитку: від розробки ідеї до її комерціалізації. У рамках реалізації інкубаційної програми на вас чекають постійні зустрічі з представниками бізнесу, академічна та менторська підтримка проєктів, нетворкінги, екскурсії, пітчинг бізнес-ідей та стартапів, знайомства з потенційними інвесторами, кредиторами та "бізнес-ангелами" у невимушеній атмосфері.

Тривалість програми: з 2 жовтня 2023 р. по 20 травня 2024 р.
Вартість: 2 тис. грн. (для студентів пільгових категорій безкоштовно).
Локація: головний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Шевченківська зала.

Щоб доєднатися до програми, заповніть реєстраційну форму до 2 жовтня.
Щоб дізнатися більше про програму, дивись презентацію.
  

Для детальнішої інформації звертайтеся
Instagram
Facebook
Контактний телефон: +380509699710 - Євген Ткач

Ознайомитися з програмою Бізнес-інкубатора можна за посиланням.

Партнери бізнес-інкубатора
  • Євген Ткач
    Бізнес-інкубатор "Innovation challenge" - це, насамперед підготовка студентів до реалізації власної бізнес-ідеї та популяризація підприємницької культури серед молоді. Успішні підприємці, представники фінансово-кредитних установ та фахівці університету сприяють розвитку екосистеми стартапів у ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Таким чином створюються передумови для розвитку соціально відповідального та інноваційно активного власного національного бізнесу.
    Євген Ткач
    Керівник проєкту Бізнес-інкубатор "Innovation challenge", доцент кафедри фінансів і кредиту
  • Тетяна Бока
    Цей проєкт для мене був дуже корисним, оскільки тема бізнесу та його побудови мене цікавили давно. Приємно, що організатори робили круті зустрічі, як з підприємцями, так і з людьми, компетентними в різних сферах. Вдячна бізнес-інкубатору за новий досвід і знання.
    Тетяна Бока
    Студентка ІІІ курсу філологічного факультету ЧНУ
  • Ліліана Гуменюк
    Для людей, які прагнуть чогось більшого в цьому житті, бізнес-інкубатор стане гарною можливістю проявити себе та свої приховані таланти. Я дуже вдячна цьому проєкту за величезний багаж знань, який він подарував мені, при чому це не тільки грамотне впорядкування фінансів, а й маркетинг, менеджмент і найголовніше досвід інших. Інкубатор подарував мені зустрічі з людьми на яких можна рівнятись і прагнути бути як вони, безліч спікерів, кожен із своїми ідеями і вогнем в очах, і кожен надихає інших.
    Ліліана Гуменюк
    Студентка II курсу навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ
  • Богдан Шилов
    Бізнес-інкубатор - це клондайк сучасності. Під час програми я побачив справжніх людей, які займаються справжнім бізнесом, які розказали про справжні проблеми та особливості такого заняття. З переважною більшістю бізнесменів я спілкувався і після завершення програми, а з деякими обговорював можливості інвестицій та план дій. Чи можливо таке зробити без бізнес-інкубатора? Напевно, так. Чи було б це так зручно й невимушено - точно ні. Програмою повністю задоволений.
    Богдан Шилов
    Студент ІІІ курсу навчально-наукового інституту фізико-технічних і комп'ютерних наук ЧНУ
  • Дарʼя Павлій
    Бізнес-інкубатор це одне з найкращих рішень в моєму житті. Беручи участь в Бізнес-інкубаторі, я зрозуміла, що опинилася в місці сили натхненних, вмотивованих особистостей. Атмосфера творчості, підтримки та знань оточувала мене з самого моменту, коли я перший раз відвідала Шевченківську залу. Завдяки Бізнес-інкубатору, я отримала надзвичайно цінні ресурси у вигляді знань та підтримки від людей, які допомагають мені розкритися як успішна та щаслива людина.
    Дарʼя Павлій
    Студентка ІІ курсу географічного факультету ЧНУ
  • Станіслав Чіботару
    Бізнес-інкубатор це щось нове, яке несподівано з'явилося у моєму житті, багато нових знайомств з надзвичайними людьми. Місце. де всі об'єднуються в єдине ціле, щоб створити поштовх в економіці.
    Станіслав Чіботару
    Студент ІІ курсу економічного факультету ЧНУ
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності