Перейти до основного вмісту
Запрошуємо на відзначення Дня вишиванки!

16 травня о 15:00 в сквері навпроти Центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться благодійний захід «Вишита броня»  – концерт, масовий аркан, показ моделей в автентичному одязі, ярмарок солодощів, книг, виробів хендмейд, цікаві майстер-класи. 

Благодійний концерт присвячений Всесвітньому Дню вишиванки, який був започаткований саме в нашому університеті студентами факультету історії, політології та міжнародних відносин. Організовує цьогоріч захід Центр культури і дозвілля студентів університету, відділ з виховної роботи та гуманітарної освіти за підтримки Студентського парламенту, Профспілкової організації студентів та професорсько-викладацького складу. 

У відвідувачів події буде змога насолодитися виступами зіркових виконавців міста та талановитих студентів Центру культури і дозвілля та кафедри музики факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, ярмарком домашньої випічки,  виробів хендмейд та книжковим розпродажем,  флешмобом, арканом та показом моделей у вишиванках. 

Партнери заходу: Чернівецька обласна рада, Департамент соціальної політики ЧМР, Управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації, Молодіжний центр «Резиденція молоді», Гончаренко центр Чернівці, «Branda company» - твоя улюблена поліграфія, PRONTO Pizza@sushi.

Інформаційна підтримка: Молодий Буковинець, Медіаплатформа «Шпальта», PEREVAL, «Буковинська хвиля» 100 FM, Радіо 10, Інформагенство АСС.

Якщо ви бажаєте долучитися до ярмарку або організувати свій майстер-клас — пишіть @d_pavlyk (Telegram) або art_chnu (Instagram).

«Вишита броня» - вишиваємо перемогу і збираємо на портативну екостанцію для 79 окремої десантно-штурмової бригади, 2 десантно-штурмового батальйону та колишнього артиста Чернівецької обласної філармонії Юрія Тичинського.

Популяризуймо українську культуру і допомагаймо Збройним Силам України разом!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності