Запрошуємо на весняний концерт «Студенти для 80 ОДшб»

Центр культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з партнерами запрошують вас на благодійний концерт та ярмарок «Студенти для 80 ОДшб».

Захід відбудеться у неділю 28 квітня о 16:00 на вул. О. Кобилянської (біля магазину "Єва")

Впродовж концерту лунатимуть патріотичні пісні, українські та світові хіти. На ярмарку ви зможете придбати смачну домашню випічку та вироби ручної роботи від наших студентів. У вас буде можливість не тільки відчути неймовірну атмосферу заходу, а також скуштувати смаколики, долучившись до благодійної ініціативи.

Усі виручені кошти будуть передані на ремонт авто для 80 ОДШБр 3 батальйону, в якому служить хлопець нашої активістки Анастасії Артенюк.

Концерт відбудеться за підтримки партнерів:
• Чернівецька обласна рада;
• Департамент соціальної політики ЧМР;
• Управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації;
• Молодіжний центр "Резиденція молоді";
• Гончаренко центр Чернівці;
• Профспілкова організація студентів ЧНУ;
• Студентський парламент ЧНУ.

Інформаційну підтримку заходу забезпечує Молодий Буковинець, медіаплатформа "Шпальта" та PEREVAL.

Чекаємо на Вас!