Курси підвищення кваліфікації молодих вчених та викладачів

Шановні молоді науковці та викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича! Рада молодих вчених щиро запрошує Вас до проходження курсів підвищення кваліфікації «Інновації в освіті: професійний бренд викладача-науковця», які відбудуться з 15 по 19 квітня.

Метою курсів підвищення кваліфікації молодих вчених і викладачів є удосконалення педагогічної майстерності; опрацювання сучасних методів обробки даних; удосконалення (англо)мовної компетентності; опрацювання основних можливостей використання штучного інтелекту в освітньому процесі вищої школи; опанування знання ідейного змісту понять «ефективна взаємодія», його сутнісного наповнення й аналізу етико-психологічних принципів, ідейного змісту вказаних понять.

Напрями (блоки) підвищення кваліфікації:

• Психолого-педагогічний.
  • Сучасні методи обробки даних.
  • Розвиток англомовної компетентності та особливості роботи з наукометричними базами даних.
  • Портфоліо-професіограма молодого науковця, викладача вищої школи – за галузями чи напрямом знань, за фахом (презентація з подальшим публічним захистом – виконання кваліфікаційного завдання).

Форми підвищення кваліфікації: онлайн.

Обсяг (тривалість) програми: 30 годин (1 кредит ЄКТС). Один день підвищення кваліфікації оцінюється у 6 годин (0,2 кредиту ЄКТС).

Місце надання послуги: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Реєстрація (до 13.04 включно) за покликанням. Взяти участь в проходженні курсів можуть тільки співробітники та аспіранти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У разі виникнення питань звертайтесь на електронну адресу: [email protected]

Вдосконалюймося та тримаймо освітній фронт разом плекаючи власний професійний успіх, а отже, й сприяючи успішному майбутньому нашої країни!

Ознайомитись з програмою курсів