Запрошуємо на благодійний концерт

Запрошуємо на Благодійний концерт 14 червня о 17:00 в Органну залу (Вірменська церква, вулиця Українська, 30).

Виконавці:
Аурелія Сіміон – проректорка, докторка мистецтвознавства, професорка Ясського національного університету мистецтв імені Дж. Енеску (Румунія);
Костянтин Ставрат – доктор музики Ясського національного університету мистецтв Дж. Енеску, викладач класу «Ударні музичні інструменти» (Румунія);
Ірина-Соломон Еліза-Парасківа – докторантка Ясського національного університету мистецтв імені Дж. Енеску (Румунія). Володарка Гран-прі Міжнародного конкурсу «Хай пісня скликає друзів» (м. Чернівці, 2019 р.).

Організанорами концерту є відділ з виховної роботи та гуманітарної освіти і кафедра музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.