«Кореляційна оптика 2023»

Шістнадцята міжнародна конференція «Кореляційна оптика 2023» відбуватиметься 18–21 вересня 2023 року. Вона є продовженням низки конференцій «Кореляційна оптика», які проводяться що два роки.
Мета конференції: обговорення нових підходів і досягнень, пов'язаних з методами оптичної кореляції для вимірювання випадкових оптичних полів і діагностики об'єктів у різноманітних застосуваннях.
Форма проведення: змішаний формат (офлайн та онлайн).
Мова конференції: англійська.
Матеріали конференції публікуються: в науковому виданні Proc. SPIE (ISSN 0277786X, індексується у Scopus та WoS, IF= 0.38, Quartile: Q4).

Тематика конференції:
- Singular Optics
- Nanooptics
- Informative content of statistical optical fields, including optical chaos, polarization optics and coherence
- Optical correlation devices based on diffractive optical elements, including optical and digital holography, fractal optics, optical sensors
- Optical correlation diagnostics, interferometry and microscopy of rough surfaces and random media
- New applications of correlation optics in biology and medicine
- Optical correlation devices in information technology
- Methods and computer algorithms for intelligent data processing of correlation and singular optics
- Engineering, optical and biomedical devices and systems in tasks of correlation and singular optics

Для участі в конференції: 15 травня - 1 червня 2023 року (включно) необхідно на електронну адресу [email protected] надіслати абстракт презентації (до 300 слів), назву, ключові слова, тип презентації (усна/стендова).

До співпраці також запрошуються науковці з інших суміжних галузей наук.

Організатори конференції:
- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Україна
- НАН України, Відділення фізики та астрономії, Україна
- Науково-дослідний інститут Тайчжоу, Республіка Китай

Детальну інформацію Ви можете знайти на сайті конференції.