Перейти до основного вмісту
Закриття тижня інновацій в університеті

24 листопада в рамках “Тижня інновацій” в присутності представників 5 вищих навчальних закладів і трьох дослідницьких інституцій з п’яти країн Європейського союзу стартап-переможець ECO-HUB від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича презентували на міжнародній платформі проєкту ILCA (EIT – European Institute of Innovation and Technology) та Climate-KIC) свою бізнес-ідею по переробці вторинної сировини та створенні протезів для військовослужбовців ЗСУ.

Ця команда з економічного факультету, яка перемогла на Innovation Week в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, продемонструвала не лише технічну експертність, але й сильний соціальний вплив. Їхній підхід до вирішення екологічних проблем через використання вторинної сировини та новітніх технологій здобув увагу не тільки вітчизняної громадськості, але й представників 5 країн, що свідчить про потенційний глобальний вплив їхнього проєкту "Eko Hub".

Proud partner of EIT Climate-KIC 
Proud partner of EIT HEI Initiative 

#ILCA #InnovationMadeInEurope

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності