МОН України

Українська мова як єдина державна виконує функції мови міжетнічного спілкування, є гарантією захисту прав людини для кожного громадянина незалежно від його етнічного походження. Але слід докладати зусиль, щоб кожен українець мав змогу опанувати державну мову через систему закладів освіти.

З огляду на таку потребу Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, відповідно до листа МОН України «Про забезпечення вивчення державної мови», планує організувати і провести такі заходи:

• онлайн-курси з української мови для держслужбовців Чернівецької області (упродовж 2023-2024 н.р., кафедра сучасної української мови);
  • онлайн-курси з підвищення рівня володіння державною мовою для науково-педагогічних працівників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (упродовж 2023-2024 н.р., кафедра сучасної української мови);
  • продовження курсу з української мови для внутрішньо переміщених осіб (у ІІ семестрі 2023-2024 року, кафедра історії та культури української мови);
  • онлайн-курси підвищення рівня культури фахового мовлення науково-педагогічних працівників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (у ІІ семестрі 2023-2024 року, кафедра історії та культури української мови).

Всі охочі матимуть змогу доєднатися до заходів і таким чином підвищити власний рівень володіння державною українською мовою.