Перейти до основного вмісту
З Днем Гідності та Свободи!

Дух Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича наповнений гордістю та патріотизмом, адже сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи. 

Наша Україна — це не лише країна, але й сильна держава з глибокою історією та величезним потенціалом. Сьогодні ми відзначаємо не лише свою незалежність, але й той шлях, який пройшли, об'єднавши свої зусилля для створення могутньої країни, якою ми горді.

Цей день установлено "з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору".

Наш університет — це не лише освітня інституція, але й спільнота старанних студентів та висококваліфікованих викладачів, які несуть величезний внесок у розвиток нації. Ми віримо в силу освіти як засобу підтримки нашого суспільства.

Нехай цей день також буде днем вшанування наших героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Серед них — студенти, випускники, викладачі та співробітники нашого університету. Їхні жертви не залишаються непоміченими, і ми завжди пам'ятатимемо тих, хто боровся за нашу свободу.

Зичимо всім нам ще більше сили, єдності та перемоги у нашому шляху до процвітання.

 • Тарас Звоздецький
  День Гідності і Свободи нагадує про початок двох революцій в Україні, які засвідчили, що в нас є народ, який має свою гідність, цінує свою свободу і незалежність.
  Тарас Звоздецький
  Військовослужбовець, викладач Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
 • Микола Посітко
  З Днем Гідності та Свободи! Страху не знайте, не знайте, що таке вагання. І з вірою в Україну несіть Свободу, Гідність та патріотизм!
  Микола Посітко
  Військовослужбовець, студент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності