«Вишиваємо перемогу»: заходи до Дня Вишиванки

18 травня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться ряд заходів у рамках святкування традиційного Міжнародного дня вишиванки. Запрошуємо усіх зацікавлених.

РОЗКЛАД заходів:

Конкурс на кращу вишиванку серед викладачів та студентів

ННІФТКН

Корпуси №8, 9

- Благодійний, кулінарний фестиваль «ВАРЕНИК-FEST».

- Національна руханка від студентів-першокурсників

ФФКЗЛ

фойє ІІ поверху

Вишиваємо перемогу:

-          ярмарок солодощів та хендмейду (кошти буде передано на дрон)

-          майстеркласи

-          музичні номери від студентів

ФППСР

Корпус №8

Вишиванка нашого роду:

-          нагородження переможців вікторини AbiturCheck

-          презентація книги доцента кафедри

-          ярмарок випічки

Дворик факультету математики та інформатики

Корпус №1

Культурно-просвітницький захід "ВИШИВАНА ДОЛЯ"

Філологічний ф-т

Корпус №6

а.66

Флешмоб на території центрального корпусу університету

Територія центрального корпусу

"Вишиваємо перемогу":

-          концерт

-          флешмоб

-          показ моделей

благодійний ярмарок солодощів та виробів хендмейд

Сквер навпроти Резиденції

- Флешмоб у соціальних мережах «Вишиванка єднає Україну» (з використанням особливостей орнаменту вишиванки різних регіонів України)

- перегляд українського кіно

Юридичний факультет

Корпус №2

а.109

О 15:00 у сквері, навпроти Резиденції, відбудеться: концерт від зіркових виконавців міста та талановитих студентів ЧНУ, флешмоб, показ моделей у вишиванках, благодійний ярмарок солодощів та виробів ручної роботи. Запрошуємо усіх зацікавлених.

Ініціатори: Центр культури та дозвілля студентів, відділ з виховної роботи та гуманітарної освіти за підтримки Студентського парламенту, Профспілкової організації студентів та професорсько-викладацького складу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

До того ж, у рамках святкувань відбудеться благодійна акція «Вишиваємо перемогу: збираємо на дрон».

Започаткований студентами ФІПМВ та підтриманий ректоратом нашого університету, День Вишиванки швидко поширився не лише в Україні, а й у світі. Нині у святкуванні беруть участь як студенти, так і викладачі університету, а також усі небайдужі українці, щоразу вносячи певні цікавинки до його проведення.

Вишиванка – це український етностиль світового рівня. Популяризуймо українську культуру і допомагаймо ЗСУ РАЗОМ!