Вибори із числа студентів до складу Вченої Ради

20 вересня відбулися вибори до складу Вченої Ради Чернівецького національного  університету імені Юрія Федьковича із числа студентів.

Відповідно до чинного законодавства, вибори були таємними і прямими, під час яких кожен студент університету міг обрати свого кандидата. Для організації процедури було обрано Виборчу комісію у складі 24 студентів, які успішно впоралися з почесною місією.

За результатами волевиявлення, до складу Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича обрано п'ять студентів:
- Волощук Євген - факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва.
- Дудка Богдан - факультет фізичної культури та здоров'я людини.
- Капаци Андрій - факультет історії, політології та міжнародних відносин.
- Панзинга Володимир - факультет математики та інформатики.
- Кузенко Христина - географічний факультет.

Щиро вітаємо представників студентської спільноти! Бажаємо сил та натхнення, задля гідного представлення студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі Вченої Ради.