Вручення Почесних нагород від Міністерства освіти і науки України

8 квітня в Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулось позачергове засідання Вченої ради університету. Перед початок обговорення порядку денного Роман Петришин, ректор університету, виконав почесну місію - вручив відомчі нагороди від Оксена Лісового, Міністра освіти і науки України:

• Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Ірину Осовську – декана факультету іноземних мов університету;
  • Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Ольгу Мартинюк – декана факультету математики та інформатики університету;
  • Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Руслана Білоскурського – декана економічного факультету.

Почесні нагороди було вручено деканам за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Щиро вітаємо їх з високими нагородами та вдячні за плідну працю та значний внесок у розвиток Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Бажаємо подальших успіхів, нових звершень у професійній діяльності, творчої наснаги, міцного здоров’я та добробуту! Нехай самовіддана праця та високий професіоналізм і надалі слугують взірцем для наслідування та прикладом невтомного служіння українській освіті та науці!