Візит Центру культури і дозвілля студентів у військовий госпіталь

6 жовтня Центр культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету Юрія Федьковича з нагоди Дня захисника та захисниці України вкотре відвідали Чернівецький військовий госпіталь з концертом і смаколиками для наших захисників.

Завдяки колаборації з Фаховим коледжем ЧНУ та донатам небайдужих людей вдалось зібрати 4259 грн. На ці кошти закупили фрукти й цукерки для наших військових, які студенти роздавали по палатах, даруючи героям нашої країни трохи радості та підтримки.

Центр культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету Юрія Федьковича підготував невеликий концерт.  Українські пісні та вірші, солдатський гумор та цікаві історії з життя — допомогли підняти бойовий дух нашим військовослужбовцям.

Дякуємо всім, хто приєднався до цієї акції та підтримав наших сміливих воїнів!