Вітаємо спортсменів з рукопашного бою!

Нещодавно в м. Червія (Італія) проходили Всесвітні спортивні ігри CSIT2023. Вперше Буковинські спортсмени взяли участь в іграх з рукопашного бою.

В складі збірної команди України виступали студенти факультету фізичної культури та здоровʼя людини та стали переможцями та призерами:

І місце — Григоряк Микола (спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»);
І місце — Шураківський Валентин (спеціальність 014 «Середня освіта (Фізична культура)»;
III місце — Стасюк Вадим (спеціальність 014 «Середня освіта (Фізична культура)».

В іграх взяли участь 5 000 спортсменів з понад 35 країн. Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо подальших перемог! Слава Україні!